קניית קישורים מאתרים מובילים

מקדמים ובעלי אתרים כבר יודעים, הקישורים של המנטור מס 1!
250+ אתרים איכותיים וסמכותיים להנפקת קישורים לאתר שלכם.

קניית קישורים

זה כבר לא סוד, הקישורים שלנו הם האיכותיים ביותר בישראל

לכולם יש איזה ספק קישורים טוב, אבל קישורים כמו שלנו לא תשיגו באף מקום! רשת האתרים שלנו היא לא עוד בלוג של שקל וחצי בוורדפרס עם תוכן מועתק
ונראות של אתר geocities משנת 1998. האתרים שלנו בעלי Autority וTrust גבוהים ביותר, אתרים אמיתיים, בעלי טראפיק ומוקדמים במקומות הראשונים בגוגל.

אנחנו לא בונים (PBN (Private Blog Network, אנחנו בעלים של המון אתרים שאולי חלקכם מכירים ובטוח ביקרתם בהם פעם אחת בחייכם.
בנוסף אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם אתרים חזקים מאוד במגוון נישות מעניינות ומגוונות.

הקישורים יוצאים והאתרים שלכם טסים למקומות הראשונים!

אנחנו נדע להתאים את האתרים המקשרים בצורה המדויקת והרלוונטית ביותר שגם עם ג׳ון מולר יבדוק אתכם ידינית, הוא יהיה בהלם!
התוצאות שלנו מדברות בעד עצמן, ובעלי אתרים שרכשו מאיתנו קישורים דיווחו על עליה חדה ומהירה במיקומים, גידול ענק בכמות הגולשים ועוד.

אנחנו נדאג שתוכן המאמר מהאתר המקשר לאתר שלכם יהיה הכי איכותי ורלוונטי שיש! נגלה לכם סוד, יש כאלה שדיווחו על לידים/לקוחות 
שהגיעו אך ורק בגלל הכתיבה השיווקית והאיכותית במאמרים המקשרים. 

אז אם גם אתם רוצים לחבר את קישורי הטיל בליסטי שלנו ולטוס ישירות למקום הראשון בגוגל, השאירו פרטיכם מטה

צרו קשר

שאלות נפוצות

קישור הוא סוג של המלצה מאתר בעל סמכות גבוה המורה למנועי החיפוש שהאתר בקישור הוא אתר אמיתי, איכותי ורלוונטי עבור הגולשים.

בבעלותנו 250+ אתרים במגוון רחב של נישות מבוקשות וגם כאלו שפחות. בנוסף אנחנו בשיתוף פעולה עם עוד 400+ בעלי אתרים סמכותיים ואיכותיים לשם הנפקת הקישורים הרלוונטים ביותר.

שאלה זו תלויה במספר פרמטרים, החשובים מביניהם הם, כמה ביטוים/עמודים אתם רוצים לקדם? מה וותק האתר שלכם ואיך אסטרטגיית הנפקת הקישורים שלכם עובדת? תוכלו לקבל מאיתנו ייעוץ בחינם ללא עלות וללא התחייבות כלל.