קניית קישורים מאתרים מובילים

מחפשים אתרים איכותיים וסמכותיים להנפקת קישורים לאתר שלכם?
הגעתם למקום הנכון!

קניית קישורים

מה זה קישורים ואיך הם תורמים לקידום אתרים?

קישורים, כשמם הם. מקשרים בין אתר לאתר. לדוגמא, אם תכנסו לאחד הערכים באתר wikipedia.com תוכלו למצוא (בסוף הערך בדרך כלל) ״קישורים חיצוניים״. הקישור עצמו יוצא מתוך משפט/מילה ובשפה המקצועית זה נקרא טקסט עוגן (Anchor Text) המשמש כ״עוגן״ לאתר שאליו יוצא הקישור, נרחיב על זה בהמשך.

כשאתר למשל כמו wikipedia מוציא קישור לאתר מסוים, גוגל רואה זאת בתור ״המלצה״ ומעלה אתכם בדירוגים.
כמובן שזה לא נגמר רק בזה, וישנה חשיבות רבה לאיכות האתר ממנו יוצא הקישור, לתוכן המאמר ממנו יוצא הקישור, לסוג הקישור ולעוד מגוון פרמטרים חשובים שצריך לקחת בחשבון בעת בניית פרופיל קישורים איכותי שיניב תוצאות בטווח הקצר והארוך יחדיו.

חשוב לדעת שבניית פרופיל קישורים היא חלק בלתי נפרד מקידום אתרים, אך אתר שלא עבר אופטימיזציה והתוכן בו לא רלוונטי, לא יזכה להרגיש את השיפור המשמעותי בבניית פרופיל קישורים איכותי. לכן לפני בניית קישורים חשוב לבדוק את האתר שאליו יוצאים הקישורים ולעשות לו אופטימיזציה בהתאם.

איך בוחרים אתרים איכותיים לקישורים?

בעת בחירת אתרים לבניית פרופיל הקישורים שלכם, אתם תרצו למצוא את הדומיינים עם הפרמטרים הבאים:

  • דומיין בעל וותק של למעלה משנתיים
  • היסטוריית דומיין תקינה
  • מדדי DR/Trust גבוהים
  • תנועה אורגנית של לפחות 1,000 גולשים בחודש
  • עדיפות לאתר נישתי, למשל אם אתם אתר העוסק באופנה אז עדיף שתחפשו להוציא קישור מאתר שעוסק רק באופנה
  • להמנע מפורומים וכל מיני אינדקסים חינמים לפרסום העסק


בחירת אתר איכותי שממנו תרצו לקשר לאתר שלכם יכול להיות מסע די מפרך. אך היום יש מגוון כלים שיוכלו לקצר לכם המון תהליכים, לחסוך לכם זמן יקר ועוד. הכלים האלו לא זולים ודמי מנוי חודשיים יכולים להגיע לעלות של מספר קישורים בחודש. לכן עדיף שתפנו לספק קישורים איכותי שיסנן עבורכם את האתרים לפי הפרמטרים שתבקשו וככה תחסכו זמן והרבה כאב ראש.

לקבלת הצעת מחיר לחבילת קישורים משתלמת במיוחד, השאירו פרטים

צרו קשר

שאלות נפוצות

קישור הוא סוג של המלצה מאתר בעל סמכות גבוה המורה למנועי החיפוש שהאתר בקישור הוא אתר אמיתי, איכותי ורלוונטי עבור הגולשים.

בבעלותנו 250+ אתרים במגוון רחב של נישות מבוקשות וגם כאלו שפחות. בנוסף אנחנו בשיתוף פעולה עם עוד 400+ בעלי אתרים סמכותיים ואיכותיים לשם הנפקת הקישורים הרלוונטים ביותר.

שאלה זו תלויה במספר פרמטרים, החשובים מביניהם הם, כמה ביטוים/עמודים אתם רוצים לקדם? מה וותק האתר שלכם ואיך אסטרטגיית הנפקת הקישורים שלכם עובדת? תוכלו לקבל מאיתנו ייעוץ בחינם ללא עלות וללא התחייבות כלל.