ניהול מוניטין ברשת

אם גם אתם חווים התקפה של כתבות שליליות באתרי חדשות וכדומה, אזכורים רעים ברשת ועוד, אנו מציעים מגוון רחב של פתרונות לניהול המוניטין שלכם בגוגל. אנו נדאג שעל שמכם או על שם העסק שלכם יופיע רק מידע חיובי, מקצועי ואיכותי.

מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם.

ניהול מוניטין בגוגל בא להשפיע על מה שרואים הגולשים בזמן החיפוש של השם שלכם או שם העסק שלכם בגוגל.
במידה ואתם כותבים את שמכם או את שם העסק שלכם ומופיעות כתבות שליליות או אתרים שכתבו/שיתפו עליכם מידע שלילי המידע הזה יכול להזיק לכם ברמה האישית וברמה העסקית כאחד. 

מוניטין שלילי בגוגל יכול לפגוע לכם בפעולות האישיות/עסקיות שאתם מתכננים לבצע בעתיד וניקוי התוצאות השליליות תשפר משמעותית את אחוזי ההמרה שלכם ובכללי את המוניטין האישי והעסקי שלכם.

מה זה ניהול מוניטין?

בעידן הדיגיטלי בו אנחנו נמצאים כיום ישנה השפעה גדולה מאוד על המידע המוצג ברשת על עסקים/פרטיים. אנשים ועסקים נוטים לחפש מידע כזה או אחר לפני ביצוע עסקאות או פעולות אם עסקים או פרטיים ומידע שלילי בגוגל יכול למנוע מהם לבצע אתכם את העסקה המייחולת. 

לדוגמה: אם אתם יזמי נדל"ן ובעברכם הסתבכתם בתום לב בעסקה מסוימת שהגיע לאוזניו של אחד מאתרי החדשות הישראלים, במידע וירשמו את שמכם ברוב המוחלט של המקרים הכתבה השלילית תופיע במקומות הראשונים בעקבות הסמכותיות של האתר בו הוא התפרסם, חוסר תוצאות רלוונטיות ועוד. 

מידע שלילי על יזם נדל"ן יכול לעלות לו בדחיית עסקאות השוות מיליוני שקלים ומדובר פה בהפסד כספי משמעותי גם אם דרכו עכשיו תקינה ומקצועית, עדיין אותם גופים המעוניינים לבצע איתו עסקה ירימו גבה ויחששו בעקבות הכתבה השלילית המופיע בגוגל בחיפוש השם של אותו יזם.

בעידן שבו כמעט הכל חשוף ברשת האינטרנט, ישנו מידע כזה או אחר על כמעט כל בן אדם או עסק.
ישנם מקרים שהמידע נכתב בתום לב תוך כדי סיקור פעולה/מקרה כל שהוא או שנכתב בזדון כדי להזיק לאותו אדם/עסק.
גם אם המידע הזה רלוונטי או פחות, נרצה להציג אותו בצורה צנועה ומחמיאה יותר שלא תזיק למוניטין האישי/העסקי שלכם.

איך עושים ניהול מוניטין?

ניהול מוניטין הוא בעצם הליך קידום אורגני לכל דבר ועיניין, הוא משלב בתוכו מספר פעולות וערוצים שיווקים בהם נפרסם אזכורים וכתבות חיוביות ונדחוף אותם למקומות הראשונים בגוגל, פעולות אלה יגרמו לדחיקת התוצאות השליליות לעמודים הפחות נצפים בגוגל.

חלק מהפעולות שאנו מבצעים בהליך ניהול מוניטין:

  • בחינה ומחקר על כל התוצאות השליליות ויצירת אסטרטגיית קידום מקצועית לטווח הארוך.
  • הקמת אתרי תדמית מקצועיים על שם האדם/העסק.
  • העלאת כתבות ותכנים חיוביים לאתרי חדשות ובלוגים מובילים וקידום שלהם בגוגל.
  • מעקב על בסיס יומי אחר התקדמות הפרויקט, מיקומים של הכתבות השליליות ועוד.

ניהול מוניטין ברשתות החברתיות

לא מעט אנחנו נתקלים בפוסטים/סרטונים שנוצרו במטרת שיימינג לעסקים/פרטיים.
ברשתות החברתיות קל יותר לחשוף מידע לקהל הרחב ואנשים נוטים יותר לשתף מידע כזה או אחר בין החברים/העוקבים שלהם.

מידע שלילי ברשתות החברתיות הוא שונה ברמת החשיפה שלו ממידע שלילי בגוגל שבו רק במידה ומישהו יחפש אתכם הוא ימצא, ברשתות חברתיות לא צריך לחפש אתכם ומספיק רק שיתוף ותיוג נכון והפוסט יכול להחשף לקהל רב שחלקו יכול להיות לקוחות רלוונטים וכו'. לכן מידע שלילי ברשתות החברתיות נוטה להיות "מזיק" יותר בטווח הקצר בעקבות החשיפה הגדולה שאפשר לצבור בזמן קצר יותר.

אפשרי לטפל גם בפוסטים/סרטונים שליליים ברשתות החברתיות במגוון רחב של שיטות, החל מפניה למפרסם ועד להגשת בקשה לרשת עצמה על מיצג שווא/שיימינג שלא בתום לב וכו'.

חשוב לדעת

ניהול מוניטין הוא הליך ארוך טווח ותלוי מאוד במספר פרמטרים כמו באיזה אתרים יש עליכם כתבות שליליות? כמה כתבות שליליות יש עליכם? האם הכתבות האלו נעשו בתום לב או בזדון? ועוד. כמו בכל הליך קידום אורגני גם בניהול מוניטין אין לנו שליטה מלאה על תוצאות החיפוש ואנו מבצעים מניפולציות חוקיות על מנועי החיפוש בכדי לדחוק את התוצאות השליליות ולקדם את החיוביות.

חברת seoMentor מבצעת ניהול מוניטין לאנשי עסקים ופרטיים במגוון רחב של נושאים אך לא נקבל פרויקטים הדורשים דחיקת מידע פלילי/עבירות חמורות ועוד.

בואו נבחן את התוצאות השליליות ונפעל להסירם בהקדם!